OUR SHOW PHOTOS

Guiness winning Baby of Group at his first show - Judge D Addenbrooke (NZ)

Guiness winning Best Baby Puppy of Group - Judge John Green (NZ)

Guiness wining Best Baby Puppy In Show - Judge Bernard Fears (NZ)

Guiness winning Best Baby Puppy of Group - Judge Joanne McCann (QLD) Australia

Guiness winning Reserve Best of Group & Puppy of Group at Huntly Kennel Ass - Judge John Bink (ACT) Australia

Guiness winning Best of Breed & shortlisted for Best in Show at the Terrier Group - Judge Svante Frisk (SWEDEN)

Milly winning Best Baby Puppy in Show at the Terrier Club - Judge Svante Frisk (Sweden)

Milly winning Best Baby Puppy of Group - Judge Tom Johnston (UK)

Milly winning Best Puppy of Group - Judge Geoff Blyth (TAS) Australia

Guiness winning Best Junior of Group - Judge Heidi Holland (NZ)

Guiness winning Best Junior of Group - Judge Guy Spagnolo (NSW) Australia

Guiness winning Best Junior of Group - Judge Jules Mayne (NSW) Australia

Guiness winning Best Junior in Show at the Terrier Club - Judge Ken Campbell (AUST) Terrier Specialist

Milly winning Best Puppy in Show at Central Terrier Club - Judge Di Barclay (VIC) Australia

Milly winning Best Junior of Group - Judge M Bungey (WA) Australia

Milly winning Best of Breed - Judge Dale Wilkinson (NZ)

Milly winning Best of Breed & Open of Group under Breed Specialist Dee Paterson (South Australia)

Milly winning Best Junior in Group - Judge Diane Tyssen (NZ)

Guiness winning Best Intermediate of Group - Judge Carolyn Cederman (NZ)

Guiness winning Reserve Best of Group & Intermediate of Group - Judge Sue Rose (AUST)

Guiness winning Best Intermediate in Show - Judge Sue Rose (AUST)

Guiness winning Best Intermediate of Group - Judge W Smith (AUST)

Guiness winning Best Intermediate of Group - Judge M Morphett (AUST)

Guiness winning Best Open of Group - Gordon Winch (QLD) Australia Terrier Specialist

Guiness winning Reserve Best of Group & Open of Group - Judge P Johansen (QLD) Australia

Vandal winning Best Baby Puppy of Group - Judge Ted Pickering (NSW) Australia

Vandal winning Best Puppy of Group - Judge Noreen Harris (VIC) Australia

Vandal winning Best Puppy of Group - Judge Robyn McIntosh (NSW) Australia

Betty winning Best Baby Puppy of Group - Judge John Forbes (NSW) Australia

Betty winning Best Baby Puppy in Show - Judge Keith Simmons (NZ)

Betty winning Best Baby Puppy of Group - Judge Robyn McIntosh (NSW) Australia

Vandal winning best Juinor in Group - Judge G Hovery-Jacobs (QLD) Australia

Betty winning BOB & Best Puppy in Group - Judge Robyn Brown (NSW) Australia

Charlie winning Best Baby Puppy in Show - Judge Boris Spoljaric (CROATIA)

Charlie winning best Baby Puppy in Group - Judge John Bink (ACT) Australia

Charlie meeting Judge John Bink

Charlie winning 1st place in Baby Puppy Sweepstakes - Judge Dr P. Tallentire (WA) Australia

Charlie winning Best Baby Puppy in Show Allbreeds - Judge Dr P. Tallentire (WA) Western Australia

Charlie & Warwick at Hawkes Bay Show weekend with his prize of a 5 foot snake.

Charlie winning Baby Puppy of Group - Judge Peter Tjesktra

Charlie winning Baby Puppy in Show - Judge Geoff Love (Australia)

Charlie winning Baby Puppy in Group - Judge Wayne Burton (Australia)

Charlie winning Best Baby Puppy in Show - Judge Lena Stalhanske (Australia)

Charlie winning Baby Puppy in Show - Judge Wayne Burton (Australia)

Charlie winning Baby Puppy in Group - Judge Liz Gunter (Australia)

Charlie winning Reserve Best in Group & Puppy in Group - Judge Sharron Taylor (TAS) Australia

Charlie winning Best Puppy in Show at the Terrier Club - Judge L Duval (NSW)

Guiness winning Best of Breed at the Eukanuba National Dog Show 2014 - Judge DR W Peper (GERMANY)

Scotty winning Baby Puppy of Group at his first show - Judge Geoff Blyth (TAS) Australia

Scotty winning Reserve Best in Show & Best Puppy in Show - Judge Karen Harrison (NZ)

Dillon winning Best in Terrier Group - judge Roger Bridgford (Australia)

Pearl winning Baby in Group & Baby in Show - Judges Liz Hindley & Nikki Lane (Australia)

Pearl winning Baby Puppy of Group - Judge Karen McIntyre (NZ)

Pearl wins best Puppy of Group and shortlisted to final 5 for Best of Group - Judge Matgo Law (Hong Kong)

Pearl winning Reserve Best of Group & Puppy of Group - Judge Ian Rasmussen (QLD) Australia

Pearl winning Puppy of Group - Judge Julie Gotch (NSW) Australia

Pearl winning Best Puppy in Show - Judge Jenny Hamilton (NZ)

Pearl winning Junior in Show and her dad Dillon winning Intermediate in Show Judge - Shamil Kurmaev (Australia)

Pearl winning Best Junior in Show - Judge Kerry Lee (Aust) Terrier Specialist

Lulu winning Baby of Group - Judge Ann Cuthbert (Ireland)

Pearl winning Best Junior in Show - Judge Geoff Whitfield (NZ) Terrier Specialist

Pearl winning Best Junior In Group - Judge Lianne Rowles (AUST) Terrier Specialist

Pearl winning Junior of Group Judge Geoff Whitfield (NZ)

Pearl winning Best Intermediate in Show - Judge Jean Jaque Du Pas (France)

Pearl winning Best Intermediate in Group - Judge Toni McNeil (Australia)

Pearl winning Best in Show at the Terrier Club Specialty 2018 - Judge Jane Harvey (VIC) Australia

Magic winning Baby Puppy of Group - Judge Hiroshi Kamisato (Japan)

Magic winning Baby Puppy in Show Judge - Masato Igawa (JAPAN)

Pearl winning Reserve Best of Group and NZ Bred of Group - Judge Heidi Holland (NZ)